Берестяне диво з Людмилою Шаповаловою

Наукові співробітники художнього музею ведуть ціленаправлену роботу щодо залучення відвідувачів до музею. Для цього використовуються різноманітні заходи, такі як виставки, зустрічі з художниками, майстер-класи.

майстер Л. Шаповалова з учнями

Ми стараємося, щоб не тільки краматорці, а й гості нашого міста знали про наш музей, його чудову колекцію та художників.

Чимало було зустрічей з художниками та майстрами декоративно-прикладного мистецтва. Наша основна аудиторія – школярі та студенти. Вони знайомляться з творчістю митців і беруть участь у майстер-класах.

21 січня такий захід було проведено для учнів 5 «б» класу ЗОШ №17 та їх батьків.

Присутні ознайомилися з виставками, які експонувалися в музеї, а потім їм було представлено майстра сучасного декоративно-прикладного мистецтва, викладача Донецького обласного еколого-натуралістичного центру Шаповалову Людмилу Василівну.

Всі з захопленням роздивлялися твори майстрині з кори берези (берести) та взнали секрети роботи з цим дивовижним матеріалом.

А потім діти і дорослі під керівництвом Л. Шаповалової виконали свій «твір мистецтва».

майтсер-клас у музеї

Треба відмітити, що учні ЗОШ №17 відвідують музей постійно. Окрім того наукові співробітники – часті гості у школярів: читають лекції, проводять екскурсії на базі пересувних виставок.

Класний керівник Ірина Олександрівна Чередниченко співпрацює з музеєм біля 8 років. На базі класу, яким вона керує, діє лекторій. ЇЇ учні знайомляться з образотворчим мистецтвом та створюють свої витвори мистецтва поза шкільної програми.

після майстер-класу

В подальших планах наукових співробітників – створення клубу юних друзів музею. Школярі будуть постійно відвідувати музей та вчиться проводити екскурсії.

Старший науковий співробітник Вєна Котлярова

твори шаповалової

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s