Виставка “Актуального мистецтва”

В залах художнього музею Краматорська продовжує свою роботу виставка творів «АКТУАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА» (живопис, графіка,img_2040 архітектурні проекти).

Виставка ініційована Донбаським крайовим мистецьким об’єднанням «ART-Степ» (Голова і співзасновник Володимир Півень, співзасновник Володимир Трутко, співзасновник Петро Антип), започаткованого 2010 року.Основною концептуальною засадою творчого об’єднання є залучення до виставкової діяльності мистців, схильних до інноваційного образотворення, суголосного реаліям українського сьогодення, а також орієнтованого на сучасне формотворення, репрезентоване майстрами світового мистецтва зображення.

img_2029Нинішня експозиція містить твори живопису викладача образотворчого мистецтва Володимира Трутка (Слов’янськ), дизайнера виробів ужиткового призначення Миколи Панікоровського (Слов’янськ), члена НСХУ Сергія Сметанкіна, культуролога Володимира Півня (Дружківка) та студентів Донбаської національної академії будівництва та архітектури (ДонНАБА) (викладачі: Анфалова В.М., Вакуленко В.І., Ємельянова О.І, Доморацька Л.В.).

Актуальність форми і змісту, як досвідчених майстрів пензля, так і юних початківців, знаходить вираження у відповідностях між знаково-символічною формою і змістом, що породжують реалії нашого життя. Вдумливий глядач не може не погодитись із тим, що всі ми живемо у світі знаків і символів (лінія, пляма, барва, тон, ритм, цифра, літера, слово, стилізована форма предметів довколишнього світу тощо), що репрезентують повсякденне життя. Творча особистість пропонує глядачеві стати співавтором, долучитися до нестандартного образного мислення.img_2053

Привітала авторів з відкриттям виставки директор художнього музею Орлова О.О. Більш детально ознайомили глядачів з виставкою художники Донбаського крайового мистецького об’єднання «ART-Степ», голова об’єднання Володимир Півень та співзасновник Володимир Трутко. Щирі слова привітань та побажань плідної творчої праці висловила науковий секретар Донецького обласного краєзнавчого музею Іванченко Н.В. На відкритті виставки були присутні викладачі та студенти Донбаської національної академії будівництва та архітектури, які висловили своє враження від виставки. Тож, приємного поглядання й отримання відповідних вражень!         Науковий співробітник музею Фідря О.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s