Все найкраще – для мами

Перше весняне свято відзначили в художньому музеї!

заставка
Для учнів початкових класів ЗОШ №№ 5, 16, 25 був проведений захід «Все найкраще – для мами». Він включав в себе міні-екскурсію, пізнавальну вікторину, розважальну программу та майстер-клас.

Метою таких заходів є залучення школярів до музею, знайомство з фондовими колекціями та виховання культури поведінки. В кожному заході використуються сучасні форми роботи. Але ж незмінним є то, що в ньому беруть участь співробітники музею, незважаючи на посаду.

Спочатку старший науковий співробітник В. Котлярова познайомила дітей з картиною місцевого автора, члена Національної спілки художників України Віталія Кононенка (нар. 1935). Сюжетно-тематична картина «Казка» була написана ним з натури, головні герої – його дружина та дочка.

до картини казка

Діти не просто розглядали картину, а й були активними учасниками процесу; слухали вірші про цей твір, підбирали риму для закінчення фрази.

Потім по казкам була проведена вікторина. Школяри шукали казкових героїв на виставці декоративно-прикладного мистецтва краматорчанки Анастасії Косик. Розглядаючи роботи, учні помітили, що на виставці дуже багато квіткових композицій. А якщо скласти все разом, буде букет. Таким чином, в ненав’язливій формі була проведена екскурсія.

Наступним блоком було знайомство з казковими героями – мадам Букитессою (Т. Аганіна) і Зайцем (М. Подбузько). Вони допомогли дітям зробити святкову листівку для мам.
свято в музеї
Проводила майстер-клас Т. Деменко, яка відповідала ще й за музичне оформлення.
Потім були ігри, в яких можна було проявити себе в якості маминих помічників, веселі музичні конкурси та танці.


Приємним моментом стало знайомство з виставкою фіалок, яка на той момент тому експонувалася в музеї.

Учні шкіл з задоволенням відвідують музей, бо знають: тут їм раді та завжди чекають.

Старший науковий співробітник В. Котлярова

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s