«ТВОРЧИЙ ВЕРНІСАЖ»

14 березня в художньому музеї міста відбулося відкриття

Виставки декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва ЦВР під назвою «ТВОРЧИЙ ВЕРНІСАЖ».

Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва під керівництвом В.В.Дубровіної об’єднує більше 40 гуртків, які працюють за напрямками: живопис, графіка, розпис, в’язання гачком та спицями, бісероплетіння, ізонитка, пластика з тіста, м’яка іграшка, виготовлення квітів, батик, паперова пластика, вишивка, писанкарство та інші.

НАШ ВІДДІЛ – це унікальний світ дитинства, в якому кожна дитина талановита. Ми прагнемо допомогти їй визначити своє ставлення до життя і своє місце в ньому, придбати досвід колективної взаємодії, відкрити дорогу в творчість, визнаючи в кожній дитині неповторність особистості, враховуючи її вікові та психологічні особливості.

В гуртках відділу  діти отримують не тільки допрофесійну підготовку, знання та вміння за обраним напрямком, але й навчаються бути соціально активними, інформаційно грамотними.

Педагоги відділу створюють умови для здобуття вихованцями необхідних навичок і умінь, стимулюють творчу активність дітей. Велику роботу з дітьми проводять керівники гуртків:

Н. Чаус, К.Світлична, Т.Кулик, В.Гавриленко, В.Торохтій, Н.Зуєва, О.Коновалова, В.Сидоренко, Н.Педченко, І.Відіней, О.Гребінщикова.

Учні  постійно приймають участь в міських, обласних виставках та конкурсах дитячої творчості і неодноразово були лауреатами, дипломантами, переможцями, медалістами. Участь і перемоги дітей свідчать про те, що в нашому місті багато обдарованих та талановитих дітей, у яких є бажання творити прекрасне та нести його людям.

На виставці представлено більше 300 робіт, які виконані  у різних видах мистецтва: графіка, живопис, декоративно – прикладне мистецтво, а саме: вишивка, бісероплетіння, в’язання гачком та спицями, м’яка іграшка, ізонитка, паперова пластика, пластика з тіста, вишивка бісером, розпис та інші. Серед жанрів образотворчого мистецтва: пейзажі, портрети, натюрморти, сюжетні роботи, анімалістичний жанр.

Зустріч з дитячою творчістю – це свято душі, сміливі польоти нестримної фантазії, гра кольорів, свято любові, доброти, краси.

            На відкритті виставки виступили: директор художнього музею О.Орлова, яка презентувала виставку.

– керівник відділу декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва ЦВР В.В.Дубровіна, яка відзначила «  НАШ ВІДДІЛ – це унікальний світ дитинства, в якому кожна дитина талановита. Ми прагнемо допомогти їй визначити своє ставлення до життя і своє місце в ньому, придбати досвід колективної взаємодії, відкрити дорогу в творчість, визнаючи в кожній дитині неповторність особистості, враховуючи її вікові та психологічні особливості».

 – батьки дітей, які висловили подяку всім керівникам гуртків ЦПР за їх  творчу працю з дітьми.

  – керівники гуртків: Н. Чаус, К.Світлична, Т.Кулик, В.Гавриленко, В.Торохтій, Н.Зуєва, О.Коновалова, В.Сидоренко, Н.Педченко, І.Відіней, О.Гребінщикова та керівник відділу В.В.Дубровіна нагородили дітей подяками та грамотами, а також призами за участь в конкурсах.

 – привітали дітей  аніматори з ЦПР з розважальним номером та іграми.                                                                                                                        Привітати юних авторів прийшли рідні, друзі з побажаннями подальших успіхів у їх творчості.

 

Кружки:

  1. Наталья Викторовна Чаус,  кружки “Техніка рукоділля” и Бісероплетіння”
  2. Катерина Сергеевна Светличная, кружок «Веселка».
  3. Татьяна Валерьевна Кулик,  кружок «Аленький цветочек»
  4. Валентина Анатольевна Гавриленко,  кружок «Сучасне плетіння на спицях»
  5. Виктория Станиславовна  Торохтий, кружок  «Вязание крючком»
  6. Наталья Юрьевна Зуева, Образцовая студия «Місячне сяйво»
  7. Ольга Анатольевна Коновалова, кружок «Гурток «Художня мозаїка»
  8. Валерия Николаевна Сидоренко, кружок «Бисероплетение»
  9. Наталья Владимировна Педченко, кружок «Прикладні мистецтва»
  10. Инна Анатольевна Видиней, Студия «Коллаж».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s