На виставці «Дует як висновок краси»

В художньому музеї в суботу 18 березня відбулося справжнє свято.

Дві чудові жінки Ірина Абраменко та Марина Чернишова презентували свою творчість на виставці «Дует як висновок краси». Виставка була проведена за підтримкою народного депутата України Максима Єфімова.

Авторів робіт прийшли привітати друзі, серед яких відомі у місті діячі культури та мистецтва : М. Метла, С. Сергєєв, О. Ворощук, Н. Возович та інші.

Чудовим подарунком стала музична програма, підготовлена С. Бондаренком, та вірші у виконанні Г. Антонової.

Більша частина життя Марини Чернишової пов’язана з Краматорськом. Професійно займається фотографією близько 10 років. За цей час досягла значних успіхів у цій галузі, створила особистий начерк. Брала участь у виставках різного рівня, займала призові місця, одержувала нагороди.

Тема її робіт дуже різноманітна. Її хвилює минуле та сьогодення нашого міста, взаємини людей між собою, зв’язок людини та природи тощо. Всі фотографії зроблені з натури; глядач знайде для себе знайомі куточки нашого міста та земляків у повсякденності. В експозиції представлено понад 60 фотографій.

Ірина Абраменко народилася у Краматорську, зараз живе в Києві. Займається скульптурним текстилем з 2014. Автор максимально використовує можливості цього виду творчості, знаходить для себе образи, які можуть досягати будь-якого ступеню гротеску. Однак, персонажі завжди залишаються живими і реалістичними. Головна мета – передати емоції гарного настрою.

Ірина працює над образом ляльки, а щоб зробити акценти для діючої особи, підбирає тканину для одягу і виготовляє для своїх постатей характерні аксесуари – «родзинки». На виставці ви зустрінетесь з Чарлі Чапліним, фотографом, художником, музикантами тощо. Всього в експозиції представлено понад 20 кумедних але дуже добрих персонажів.

Виставка буде експонуватися протягом місяця. Впевнені, що нашим землякам та гостям міста вона сподобається. І як було обіцяно на відкритті,

1 квітня ми запрошуємо любителів образотворчого та музичного мистецтва до музею на «творчі вечорниці», де вас чекають поети, фотохудожники, музиканти та приємні несподіванки. До зустрічі!

Старший науковий співробітник В. Котлярова

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s