Суботні зустрічі: майстер-клас від Елли Яшиной. Ляльки з панчохи

25 березня в художньому музеї відбулася чергова суботня зустріч з образотворчим мистецтвом,що була організована для учнів 5 «б» класу ЗОШ №17 та їх батьків.

майстер-клас

Така форма роботи подобається і відвідувачам, і працівникам музею. Метою заходів є залучення школярів та дорослих до музею.

Наукові співробітники проводять для гостей екскурсію по експозиції; іноді відбувається зустріч з автором виставки. Фіналом становиться проведення майстер-класу.

На цей раз присутні познайомилися з творчістю Андрія Кутани зі Слов’янська, художньою фотографією Марини Чернишової (Краматорськ) та інтер’єрною лялькою Ірини Абраменко (Київ). Всі присутні дуже зацікавилися роботами вихованців ЦПР з декоративно- прикладного мистецтва.

Майстер -клас по виготовленню ляльки з панчохи проводила Елла Яшина, яка вже декілька разів на громадських засадах знайомила школярів з технікою скульптурного текстилю.

суботні зустрічі

Наступна тема – Великодні свята. Ми познайомимо учнів з традиційними писанками, а на майстер-класі вони виготовлять серветку-витинанку для своєї писанки.

Старший науковий співробітник В. Котлярова

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s