Суботні зустрічі: майстер-клас від Елли Яшиной. Ляльки з панчохи

25 березня в художньому музеї відбулася чергова суботня зустріч з образотворчим мистецтвом,що була організована для учнів 5 «б» класу ЗОШ №17 та їх батьків.

майстер-клас

Така форма роботи подобається і відвідувачам, і працівникам музею. Метою заходів є залучення школярів та дорослих до музею.

Наукові співробітники проводять для гостей екскурсію по експозиції; іноді відбувається зустріч з автором виставки. Фіналом становиться проведення майстер-класу.

На цей раз присутні познайомилися з творчістю Андрія Кутани зі Слов’янська, художньою фотографією Марини Чернишової (Краматорськ) та інтер’єрною лялькою Ірини Абраменко (Київ). Всі присутні дуже зацікавилися роботами вихованців ЦПР з декоративно- прикладного мистецтва.

Майстер -клас по виготовленню ляльки з панчохи проводила Елла Яшина, яка вже декілька разів на громадських засадах знайомила школярів з технікою скульптурного текстилю.

суботні зустрічі

Наступна тема – Великодні свята. Ми познайомимо учнів з традиційними писанками, а на майстер-класі вони виготовлять серветку-витинанку для своєї писанки.

Старший науковий співробітник В. Котлярова

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s