Суботні зустрічі: небайдужі до творчості люди

У художньому музеї відбулася чергова суботня зустріч. На цей раз вона була проведена для творчих осіб нашого міста. Сходини пройшли в рамках виставки «Дует як висновок краси», яка експонується в музеї.

вірши

Метою таких заходів є залучення творчих людей до музею, де вони можуть  поспілкуватися, познайомитися з творчістю митців та в неформальній обстановці розкрити свої таланти в мистецтві.

Виставка «Дует як висновок краси» породила широкий резонанс у нашому місті, та у організаторів виникла ідея щодо зустрічі, де можна було б поспілкуватися, поділитися поміж собою враженнями.

зустрічі суботні

От і зібралися люди, небайдужі до творчості: поети, музиканти та просто глядачі, закохані в красу. Відомий театральний діяч М. Метла та сама авторка виставки М. Чернишова поєднали всі види мистецтва: образотворче, музику та поезію. Саме фотороботам М. Чернишової були присвячені вірші А. Сидоренка, М. Кривеги, А. Шостак. Музичне оформлення С. Бондаренка створювало святковий настрій. Ностальгією віяло від пісень під гітару К. Толкачова та М. Метли. Кожний із присутніх міг самовиразитися: читати вірші, співати, імпровізувати…

Не обійшлося й без розважальної програми: був проведений конкурс на кращій вірш до твору М. Чернишової «Саксофон». Його виграв А. Сидоренко.
А. Сидоренко
Крім того, всі бажаючи змогли випробувати себе у створенні спільної роботи, яка народжувалася під акомпанемент С. Бондаренка.
С. Бондаренко

Символічно було те, що захід був проведений 1 квітня. Саме в цей день 50 років тому був створений наш ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ.

КХМ 50
Всі присутні привітали працівників зі святом і побажали нових виставок, цікавих заходів і щоб музей завжди був візитною карткою нашого міста.

Старший науковий співробітник В. Котлярова

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s