Виставка керівника студії “Декор” Вікторії Черненко та її учнів “На крилах таланту”

15 травня в залах художнього музею пройшло урочисте відкриття виставки «На крилах таланту» керівника зразкової студії «Декор» (ЦПР) Вікторії Анатоліївні Черненко та її учнів.

Народилася Вікторія Черненко в 1970 році в м. Рубіжне, Луганської області. Закінчила Харківський державний педагогічний інститут імені Г.С.Сковороди (художньо – графічний факультет). Працює в центрі позашкільної роботи з 1996 року. Свою виставкову діяльність почала з 1994 року, приймала участь в міських, обласних та всеукраїнських виставках. Кожна робота майстра – це дивовижна миттєвість, музика кольору, ліній та форм. Вона намагається передати красу самих звичайних предметів, мимо яких кожного дня ми проходимо, не помічаючи їх. Для того, щоб передати природний об’єм та створити рельєфну композицію, використовує авторську техніку: поєднує живопис з використанням природного та бросового матеріалу.

Студія «Декор» була заснована у 1999 році і очолила її молодий керівник Вікторія Черненко, яка зараз має звання вчителя – методиста, а судія за ці роки стала зразковою. Мета навчання в студії – залучення вихованців до мистецтва, розвиток їх творчих здібностей, виховання дитини як творчої особистості через самовираження свого сприйняття навколишнього світу, через його бачення очима художника, і, як наслідок, створення власноруч вивіреного якісного мистецького твору.

Студія працює за трьома рівнями освіти. Всі заняття в ній спрямовані на формування гармонійного розвитку особистості через навчання дітей доступним їх рівню основам образотворчих, декоративно – прикладних вмінь та навичок, освоєнню різних видів технік: живопису, малюнку, графіки, розпису по тканині, ліплення. Та через виховання любові до рідного краю, національної свідомості, розуміння своєї безпосередньої причетності до подій у суспільстві. Про результати роботи студійців, визнання їх таланту свідчать участь та перемоги на міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних виставках та конкурсах.

Неодноразово, керівник Вікторія Анатоліївна зі своїми вихованцями презентують виставку своїх робіт в музеї. Відкрила виставку, за традицією, директор художнього музею О.Орлова, теплі слова привітання висловила науковий співробітник О.Фідря, яка більш детально познайомила глядачів з представленими роботами. В.Черненко привітала учнів за зайняті призові місця на конкурсах «Підводні фантазії» та «До нас півник завітав» та зачитала подяки керівнику студії та студії за зайняте ІІІ місце на міжнародному фестивалі «Підводні фантазії».

Бажаємо успіхів та великого натхнення Вікторії Анатоліївні та її учням. Будемо з нетерпінням чекати нових творчих досягнень.

Нуковий співробітник художнього музею Олена Фідря.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s