Виставка керівника студії образотворчого мистецтва (СЮТ) Сергія Триценка та його студійцев

В художньому музеї міста в рамках проекту «Майстер  та його учні» відкрилася виставка керівника ізостудії образотворчого мистецтва СЮТ  управління освіти С.В.Триценка та його студійців.

Сергій Васильович у 1978 році  закінчив Маріупольське художнє училище. Під час навчання знайомився з творами відомих  художників А.Куїнджі, І.Айвазовського.

У 1985 році разом з родиною переїхав до Краматорська. На КЗТС С.В.Тріценко  керував художньою майстернею.  В цьому колективі художник працював майже 30 років.  За цей час під його керівництвом було зроблено багато проектів з благоустрою території заводу, дизайну станків та рекламних стендів.

Протягом багаторічної творчої діяльності С.В.Тріценко написав понад 1000 картин. Це пейзажі рідного краю, сонячні натюрморти, морські пейзажі. 15 робіт майстра ми бачимо на виставці.

В експозиції представлено 25 робіт його студійців. Світлі, добрі малюнки відображають широке коло їх інтересів.

Виставку відкрила директор музею О.О.Орлова. Науковий співробітник Л.М.Назаренкова розповіла відвідувачам про  твори С.В.Тріценка та його учнів. З побажанням творчих успіхів автору виступила директор СЮТ Н.Я.Любім, яка  разом з С.В.Тріценком     нагородила дітей – переможців обласних конкурсів почесними грамотами та дипломами. Приємною подією була присутність представників партнерів СЮТ – суспільною організації «Совість», які при вітали дітей з відкриттям виставки та вручили переможцям подарунки.

Презентація виставки пройшла у відвертій, щирій атмосфері.

Науковий співробітник  Л.М.Назаренкова

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s