Персональна виставка Світлани Кушнеренко

23 серпня напередодні свята Дня незалежності України в художньому музеї Краматорської міської ради пройшло відкриття персональної виставки живопису Світлани Кушнеренко.

Це перша персональна виставка в творчому житті майстра.

Світлана народилася у 1981 році в місті Краматорську і, як вона сама зізнається, до 30 років ніякими особливими талантами від своїх одноліток не відрізнялася. Хіба що –  неприборканою енергією, щирою любов’ю до людей та оптимізмом, який взиває до активного життя.

Про те, що вона вміє малювати, Світлана до цього віку, навіть, не підозрювала.

Проте девіз її життя був і залишається незмінним: «Не бійся робити перший крок!» І саме він, цей перший крок, одного разу підштовхнув її до мольберта.

Як зізнається сама автор, багато які витвори мистецтва вона може робити руками: гарно шити, в’язати. Близько двох років тому майстер опанувала іще один вид мистецтва: татуювання, тепер не лише на полотні, як матеріалі, а й на полотні людського тіла Світлана творить свої шедеври. Татуювання для автора – це мистецтво, завдяки якому можна висказати своє внутрішнє «я», при цьому не кажучи жодного слова.

Світлану з її першою виставкою привітала директор художнього музею КМР Олена Орлова, а також слова захоплення, з побажанням натхнення та творчого розвитку виказали близькі та друзі автора.

Науковий співробітник музею Олена Фідря

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s