“МУЗЕЮ – 50”

26 жовтня 2017 року художній музей Краматорської міської ради відсвяткував свій п’ятдесятирічний ювілей.

Музей – це культурний центр нашого міста. Вже п’ятдесят років в цей дім, де живе мистецтво, приходять люди різного віку та професій, котрих об’єднує одне бажання – доторкнутися до прекрасного.

Художній музей був заснований на базі відкритої у 1959 році картинної галереї. Його фонд формували ентузіасти на чолі з членом Спілки художників союзу радянських соціалістичних республік Іваном Івановичем Пархоменком. Роботи були передані в дар краматорськими, донецькими та київськими художниками.

У 1967 році музей почав працювати як філія Донецького обласного художнього музею. А з лютого 1992 року – був переданий до комунальної власності Краматорська.

Зараз фонди музею налічують понад двох тисяч творів живопису, графіки, скульптури, декоративно – прикладного мистецтва.

Художній музей, використовуючи різні форми своєї діяльності, засобами образотворчого мистецтва виховує та розвиває в людині естетичні, моральні та патріотичні почуття.

Робота, яку проводять співробітники музею, спрямована на пропаганду образотворчого мистецтва, відродженню духовності, як невід’ємної складової частини процвітання України.

Музей з ювілеєм прийшли привітати директора та заступники інших музеїв Чумак Г.В, Зандер Л.Я, Дзержинська Л.О., шкіл мистецтв Земцов Е.В., художньої школи Соколова Я.А. та гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Н.Я., які працюють в нашому місті. Гарні слова привітань висловили начальник відділи культури Паршина О.В. та її заступник Барвінок О.Є.  Привітали з ювілеєм представники клубу підприємців нашого міста Сергієнко В. та Сергієнко І. , керівники та члени благодійних Єпішина О. та громадських організацій. Художники та майстри декоративно-прикладного мистецтва Краматорська Мельникова І., Косик А. , Дубровіна Т., Панасенко Т, художники Слов’янська  Сметанкін С., Кутана А. висловили слова щирої подяки за плідну співпрацю на протязі багатьох років.

Чарівні музичні номери подарували всім присутнім учні школи мистецтв № 2 та 3.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s