“Зустріч з Осінню”

У продовж минулого тижня художній музей міста проводив для учнів молодших класів святковий захід «Зустріч з Осінню». Цей захід був спрямований як на освітню, так і на розважальну програму. Свято проходило у декілька етапів. Першим етапом було знайомство з персонажем «Художником», який зустрів дітей та провів в ігровій формі цікаву екскурсію по музею. Діти повинні були прослухати невелику цікаву лекцію, роздивитися картини, представлені в експозиції та пройти ряд квестів. Діти з цікавістю виконували всі завдання.

Художнику на допомогу прийшли казкові персонажі «Осінь» та «Клякса» і разом вони провели для дітей низку цікавих, пізнавальних, інтелектуальних та музикальних ігор. В цих іграх діти вчаться бути уважними, цілеспрямованими, вони розвивають в них пильність та кмітливість.

Другим етапом був похід до умовної майстерні, де проходив майстер-клас. За допомогою казкових персонажів та співробітників музею діти познайомилися з такими техніками декоративно – ужиткового мистецтва як аплікація з паперу, квілінг. На згадку про цей майстер-клас діти забрали з собою виконані ними роботи «Осені».

У продовж всього заходу в залах панувала жива, весела, ігрова атмосфера, в якій діти з задоволенням знайомилися з експозиціями музею та вчилися маленьким хитростям творчості.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s