Від серця до серця. Суботні зустрічі в художньому музеї

Художній музей використовує новітні методи щодо пропаганди образотворчого мистецтва та залучення відвідувачів до музею. серця
Вдалими заходами стали «Суботні зустрічі», де відвідувачі знайомляться з місцевими художниками та майстрами декоративно-прикладного мистецтва. Митець розповідає про свою творчість, а потім проводить для дітей та їх батьків майстер-класи.

В минулу суботу в музеї відбулася чергова зустріч, на яку прийшли учні 5 «б» класу ЗОШ №17 (класний керівник Чередниченко І.О.) та їх батьки.

Спочатку познайомилися с експозицією фотовиставки «Моя армія. Бачити серцем», що експонувалася в музеї.

А потім було цікаве спілкування з майстринею Еллою Яшиною, яка створює дивовижних ляльок в техніці скульптурного текстилю.

Елла Яшина –самобутній автор. Її лялькові композиції – міні-розповідь про наше життя. ляльки Вона здійснила невеликий екскурс в минуле та розповіла про історію створення ляльок, а також про свої авторські творіння.

А потім повідала легенду про празник Святого Валентина та подарунки, що традиційно виготовляють на це свято (валентинки).
майстер-класІ на кінець всі присутні під керівництвом Е. Яшиної створили свій сувенір. Це було червоне серденько, що зроблено в техніці скульптурного текстилю. Гості музею завзято віднеслися до роботи, проявили фантазію та старанність.
після майстер-класу
Треба відмітити, що на першу зустріч разом з дітьми прийшли матусі та бабусі, а зараз вже  до них приєднався й тато.

Старший науковий співробітник В. Котлярова

7

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s